Kendamil Premium pokračovacie mlieko 2 HMO+ (3 x 800 g) - rozprávkové balenie s divadlom O troch prasiatkach

 

3x pokračovacie mlieko pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov

 

Dostupnosť Skladom
56,89 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Premeňte škatuľu tohto prémiového mlieka na bábkové divadlo a prežite spolu s vašimi najmenšími kúzelné rozprávkové chvíle. Dajte deťom svoj čas a lásku. Pretože spoločne strávený čas naplnený pozitívnymi zážitkami je to najcennejšie, čo môžete vášmu drobcovi dať.

Divadlo v deťoch rozvíja psychické procesy, ako je vnímanie, pamäť a fantázia. A tiež umenie sústrediť sa a dávať si dohromady súvislosti. Už len tým, že deti príbeh sledujú, obohacujú si slovnú zásobu. A vy môžete byť pri tom. Navyše vás bude hriať pocit, že ste vdýchli druhý život obalu, z ktorého sa nestane odpad, ale divadlo plné príbehov. Rozprávajte vašim miláčikom jednu z najobľúbenejších rozprávok - O troch prasiatkach.

Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. mesiaca zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 60 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

 Z plnotučného mlieka
 Oligosacharid materského mlieka (3' GL)
 Prebiotiká GOS a FOS
DHA rastlinného pôvodu
 Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 Príjemná mliečna chuť
Plne recyklovateľný obal mlieka
 
ico-milk_drop-2 Z plnotučného mlieka          ico-hmo_plus Oligosacharid materského mlieka (3' GL)
ico-dha_heart DHA rastlinného pôvodu          ico-prebiotics Prebiotiká GOS a FOS         ico-milk_drop Príjemná mliečna chuť
ico-no_palm_oil Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 
 
Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába. Celý proces výroby od farmy až po zabalenie je starostlivo sledovaný organizáciou Red Tractor.
 
Zloženie: Plnotučné mlieko (107 g tekutého mlieka na 100 g prášku), demineralizovaná srvátková bielkovina (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), laktóza (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka) 3 %, sušené odstredené mlieko, koncentrát srvátkovej bielkoviny obohatený o alfa-laktalbumín (z mlieka), citran vápenatý, chlorid draselný, mliečnan vápenatý, citran sodný, cholín dvojvínan, fruktooligosacharidy 0,2 %, chlorid horečnatý, olej z mikrorias Schizochytrium sp., L-askorban sodný, hydroxid draselný, inozitol, L-tyrozín, olej z Mortierella alpina, taurín, nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ inozín-5-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), L-fenylalanín, síran železnatý, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, tiamín, riboflavín, vitamín A, vitamín B6, síran mangánatý, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D3, biotín, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku
150 5
180 6
210 7

 

Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnaná odmerka = 4,3 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži iba ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené vyššie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra. Dieťa od ukončeného 6. mesiaca potrebuje vypiť okolo 600 ml mlieka za deň na jedenie alebo pitie spolu s ďalšími potravinami.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Prevarte čerstvú dojčenskú vodu a nechajte ju vychladnúť na cca 40°C. Nalejte požadované množstvo vody do fľaše.

Pridajte zarovnaný počet odmeriek prášku podľa tabuľky dávkovania.

Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí (odporúčaná je 37 °C).

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Použite správne množstvo zarovnaných odmeriek podľa pokynov. Dieťa sa môže cítiť zle, ak použijete viac alebo menej odmeriek, ako je uvedené v pokynoch. Ak sa mlieko nespotrebuje do dvoch hodín od prípravy, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové mlieko. Do mlieka nepridávajte výrobky, ktoré sú určené pre dospelých, ako je napríklad trvanlivé kravské mlieko a pod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.
 
Recyklace Kendamil SK
 
Hmotnosť: 3 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Pokračovacie mlieko KENDAMIL PREMIUM 2 HMO+ je vhodné iba pre dojčatá staršie ako 6 mesiacov a má tvoriť iba časť zmiešanej stravy a nemá byť používané ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a rozvojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Po konzumácii mlieka, najmä pred spaním, dbajte na hygienu ústnej dutiny dojčaťa. Dodržujte pokyny na prípravu, kŕmenie a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: