Sada hrkálok a hryzátok - zvieratká - 3 ks

 

3 ks veselých farebných zvieratiek

Dostupnosť Skladom
8,15 €
   
Kategória Hrkálky
 

Radi by ste zaobstarali vášmu bábätku hračku, ktorú si zamiluje? Alebo chcete len darovať darček, ktorý len tak neomrzí? Potom sada týchto veselých hrkálok so zvieratkami je určená práve pre vás! Každé dieťa má rado pestré hračky, ktoré vydávajú zvuky a ľahko sa uchopia. S týmito roztomilými hrkálkami zažije dieťatko veľa zábavy a navyše si pritom rozvíja motorické a zrakové schopnosti. Celá sada je určená pre tých najmenších a to už od narodenia.

Hrkálka/hryzátko opice

Vďaka tenkému dlhému chvostíku ju dieťa veľmi ľahko uchopí a udrží. Stačí ľahké zatrepanie a budete počuť naozaj jemné chrastenie. Gumové lístky za opičkou zase poslúžia ako hryzátko a pomôžu tak pri masírovaní ďasien pri raste zúbkov. Veľkosť 12 x 13 cm.

Hrkálka slon

Má hrkajúce farebné krúžky, ktoré hrkajú tvrdšie. Zaujme veselými farbami a hlavne úchopovú spodnú časť (alebo hlavu) je možné chytiť a otáčať s ňou dookola so zaujímavým praskajúcim zvukom. Veľkosť 15 x 8 cm.

Hrkálka medvedík

Veselý farebný medvedík dáva dieťaťu rôzne hmatové zážitky. Telo medvedíka má totiž tri časti a na každej z nich sú iné vzory, čo stimuluje detské prstíky a rozvíja hmat. Zároveň pri chytení a zatrepaní o seba vysoko hrká. Medvedíka vďaka pútku na hlavičke môžete kamkoľvek dieťaťu zavesiť. Veľkosť 9,5 x 15 cm.

Veľkosť balenia: 34 x 21 x 6,5 cm

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: