Tip Zväčšiť
 

Sunar Mäsozeleninový mix kartón II (12 x 120 g)

 

12 x hotové jedlo od ukončeného 6. mesiaca

Dostupnosť Skladom
21,89 €
   
Kategória Kapsičky
 
Jemná konzistencia bez kúskov Jemná konzistencia bez kúskov (Ideálne pri zavádzaní pevnej stravy do jedálnička.)
Jemná konzistencia bez kúskov Praktické balenie s bezpečnostným uzáverom (Hodí sa na doma aj na cesty.)
 
 

Unikátny produkt z radu Sunar predstavuje chutné, vyvážené a sýte jedlo s jemnou konzistenciou a bez kúskov, vhodné na obedy či večeru. Kapsičky sú bez prídavku soli a konzervačných látok a sú ochutené iba bylinkami. Vďaka praktické kapsičke si deti na jedle môžu pohodlne pochutnávať samy, a navyše tak potrénujú zručnosť a koordináciu pohybov. Oceníte ich v pohodlí domova aj na cestách.

  • Sunar hotové jedlo v kapsičke váži 120 g a je vhodné od ukončeného 6. mesiaca
  • Obsahuje minimálne 50 % kvalitnej zeleniny a mäso
  • Kapsička je určená na okamžitú konzumáciu alebo je možné ju ohriať vo vodnom kúpeli

Zloženie špagety s boloňskou omáčkou: Voda, paradajkové pyré 25 %, mrkva 15 %, cibuľa, hovädzie mäso 8 %, cestoviny 8 % (tvrdá pšenica), repkový olej, ryžová múka, bazalka, oregano.

Zloženie ryža s kuracím mäsom a zeleninou: Voda, paradajkové pyré, kuracie mäso 8 %, ryža 6,5 %, mrkva 6 %, cibuľa, paštrnák, zeler, ryžová múka 2 %, repkový olej, sušený cesnak, tymian, bazalka.

Zloženie lasagne s hovädzím mäsom: Paradajkové pyré 27,5 %, odtučnené mlieko, voda, hovädzie mäso 8 %, mrkva 8 %, cestoviny (tvrdá pšenica), cibuľa, syr 2,5 % (mlieko, jedlá soľ, syridlo), repkový olej, zeler, ryžová múka, sušený cesnak, oregano.

Zloženie kuskus s kuracím mäsom a zeleninou: Voda, paradajkové pyré 18 %, kuracie mäso 8,5 %, kuskus 8 % (z tvrdej pšenice), červená paprika 4 %, jablká, repkový olej, ryžová múka, bazalka, oregano.

 

Kartón obsahuje: 3 x špagety s boloňskou omáčkou (120 g), 3 x ryža s kuracím mäsom a zeleninou (120 g), 3 x lasagne s hovädzím mäsom (120 g), 3 x kuskus s kuracím mäsom a zeleninou

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: