• 1 z 3
 

Vrecká na materské mlieko (Dodie) - 20 ks

 

20 ks jednorazových vrecúšok na mlieko

Dostupnosť Skladom
9,75 €
   
Kategória Domácnosť
 

Jednorazové sterilné vrecká slúžia na uchovávanie mlieka v chladničke alebo na zmrazovanie. Stabilná základňa (dno) vrecka umožňuje pohodlné vertikálne skladovanie a chráni mlieko pred vyliatím. Vďaka odmerke umiestnenej na sáčku presne odmeriate množstvo mlieka a na miesto pre popisky umiestnené na sáčku si môžete napísať poznámku o dátume, objeme a čase spracovania/odsatia. Bez BPA.

Návod na použitie (príprava a plnenie vrecka): Pre správne použitie odlepte 2 spodné časti. Oddeľte predrezanú časť v hornej časti vrecka podľa prerušovaných čiar. Vrecko otvoríte tak, že od seba oddelíte 2 časti nad zipsom. Nalejte materské mlieko do vrecka. Vyznačená stupnica platí, keď je vrecko otvorené. Odstráňte prebytočný vzduch a vrecko uzavrite stlačením zipsu. Skontrolujte, či je vrecko stabilné. Zaznamenajte dátum a množstvo odobraného mlieka.

Metóda rozmrazovania: Vložte vrecko pod horúcu vodu, kým úplne nerozmrzne, alebo nechajte vrecko niekoľko hodín v chladničke a potom pri izbovej teplote. Pomocou zárezu odtrhnite hubičku. Obsah vrecúška nalejte do dojčenskej fľaše. Zahrejte fľašu v ohrievači fliaš alebo vo vodnom kúpeli.

Objem vrecka: 270 ml

Balenie obsahuje: 20 sáčkov

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: