Aviváž pre deti ATTITUDE s vôňou Sweet Lullaby - 1000 ml (40 pracích dávok)

 

40 pracích dávok aviváže s vôňou Sweet Lullaby

Dostupnosť Skladom
6,49 €
   
Kategória Domácnosť
 

Aviváž ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na zdravie vašej rodiny aj celú planétu.

Táto aviváž ATTITUDE bola vyvinutá špeciálne pre bielizeň našich najmenších. Dokáže dokonale zjemniť bielizeň celej rodiny.

S veľmi príjemnou prírodnou vôňou Sweet Lullaby. Táto vôňa je detsky jemná, upokojujúca a poteší celú rodinu. Vyrobená z vysoko účinných rastlinných prísad. Ekologická. Obsahuje viac ako 95 % biologicky rozložiteľných zložiek.

Aviváž obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktoré sú známe svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami.

Je vysoko koncentrovaná. Balenie vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac, ako je pri balení tejto veľkosti štandardná. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodná ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň.

Výhody:

  • certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán.
  • Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
  • Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
  • 100% recyklovateľný obal.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: