Tip Zväčšiť
 

Beggs pokračovacie mlieko 2 (12x800 g)

 

12 x pokračovacie mlieko pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov

 

Dostupnosť Skladom
196,75 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca.

Dojčenské mlieko Beggs bolo vyvinuté v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi. Obsahuje zmes probiotík a prebiotík GOS/FOS a oligosacharidy materského mlieka (2'FL). Pridané vitamíny C a D2 podporia správnu funkciu imunitného systému. Tiež je obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku. Je určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca do jedného roka.

Jedinečná zmes probiotík a prebiotík GOS a FOS
Obsahuje baktériu mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis), ktorá sa nachádza v črevnej mikroflóre dojčených detí
Obsahuje vitamíny C a D
Obsahuje oligosacharid materského mlieka (2´FL)
Obsahuje DHA
Obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk (obsahuje 0,25 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka)
 Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 Bez GMO
 Vyrobené v Holandsku
 Zlatý partner Českej pediatrickej spoločnosti
 
Obsahuje DHA, ktorá pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat
DHA je rastlinného pôvodu         Obsahuje baktériu mliečneho kvasenia           Prebiotiká GOS
Obsahuje vitamín D, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí
 
 
Zloženie: demineralizovaná srvátka v prášku (z MLIEKA), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), sušené odtučnené MLIEKO, laktóza (z MLIEKA), galakto- oligosacharidy (z MLIEKA) 6,3 %, maltodextrín, sušené plnotučné MLIEKO 4,75 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magnézium dicitrát, citran draselný, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kukuričný sirup, 2‘-FUKOSYLLAKTÓZA 0,75 %, frukto-oligosacharidy 0,7 %, olej z Crypthecodinium cohnii, L-askorban sodný, cholín chlorid, DL-α-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, thiamínhydrochlorid, retinylacetát, pyridoxínhydrochlorid, kyselina listová (N-pteroyl-L-glutámová kyselina), riboflavín, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín, olej z Mortierella alpina, taurín, slnečnicový lecitín (emulgátor), sodná soľ uridín-5′-monofosfátu, cytidín-5′-monofosfát, sodná soľ inozín-5′-monofosfátu, adenozín-5′-monofosfát, sodná soľ guanozín-5′-monofosfátu, antioxidanty (koncentrát zmesi tokoferolov, askorbyl palmitát), L-karnitín-L-vínan, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergény sú označené veľkým písmom a tučným písmom. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Vek dieťaťa (mesiac) Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku Počet dávok na 24 h
6 - 8 180 4 6
9 - 12 180 4 6

 

Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnaná odmerka = 4,2 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži iba ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené vyššie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra. Dieťa od ukončeného 6. mesiaca potrebuje vypiť okolo 600 ml mlieka za deň na jedenie alebo pitie spolu s ďalšími potravinami.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Naplňte fľašu správnym množstvom vody ohriatej na približne 40 °C.

Do vody pridajte uvedený počet zarovnaných odmeriek.

Fľašu uzavrite a opatrne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Než podáte pripravené mlieko svojmu dieťaťu, otestujte teplotu mlieka na vnútornej strane zápästia.

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Balenie vždy starostlivo uzavrite. Nepridávajte viac alebo menej odmeriek, než je stanovené. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Mlieko pripravujte najdlhšie 1 hodinu pred kŕmením. Používajte iba vopred prevarenú alebo balenú vodu. Používajte iba priloženú odmerku. Pred vložením odmerky späť do uzáveru sa uistite, že je čistá a suchá. Pred uskladnením riadne uzavrite plechovku. Po kŕmení vylejte nedopité mlieko z fľaše a dôkladne umyte fľašu a cumlík.
 
Hmotnosť: 12 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Beggs 2 je vhodné iba pre dojčatá staršie ako 6 mesiacov a má tvoriť iba časť zmiešanej stravy a nemá byť používané ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a rozvojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Dbajte na hygienu ústnej dutiny dojčaťa. Dodržujte pokyny na prípravu a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: