• 1 z 2
 

Good Gout BIO Mini bagetky s paradajkami (70 g)

 

Chrumkavá desiata s paradajkami vhodná od ukončeného 12. mesiaca

Dostupnosť Skladom
4,35 €
   
Kategória Detská výživa
 

Je pravda, že niektorí ľudia sa týmto francúzskym mini bagetkám čudujú. Môžeme ale odprisahať, že na nich nie je nič nadprirodzené. Hoci... niektorí ľudia tiež hovoria, že keď ich vložia do úst, dejú sa zázraky. Bio celozrnná múka, extra panenský olivový olej, lahodný nádych paradajky a to správne množstvo agenta menom kvasnice... Zmiešajte to jedným rýchlym mávnutím vášho prútika a čo získate?

Určené od ukončeného 12. mesiaca, na žuvanie. Potravina na zvláštnu výživu – potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.

Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov povyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali mini bagetky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedla obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene.

Zloženie: 83,6 % bio celozrnná múka pšeničná, 10,7 % bio extra panenský olivový olej, 2,5 % bio paradajkový prášok, kvasnice, bio pšeničný lepok, 0,7 % bio bazalka, vitamín B1. Obsahuje lepok. Môže obsahovať stopy sezamových semienok a sóje. Alergény sú označené tučným písmom.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: