Muumi Baby EKO Pants veľ. 7 - 34 ks (16-26 kg)

 

Vhodné pre deti s váhou 16-26 kg. Balíček obsahuje 34 ks plienkových nohavičiek.

Dostupnosť Skladom
19,55 €
   
Kategória Muumi Baby
 

Zaujímate sa o ekológii? Radi by ste svojmu dieťaťu kupovali plienkové nohavičky, ktoré nezaťažia prírodu, a zároveň budú k jeho pokožke citlivé a šetrné? Ak áno, ideálnym riešením sú jednorazové ekologické bio pantsy značky Muumi Baby.

Sú hypoalergénne a teda vhodné aj pre deti s najcitlivejšou pokožkou, nenájdete v nich žiadne pridané chemikálie (alergénne látky), ako je latex, chlór (bielené sú iba kyslíkom), parfumácie alebo glyfosáty, ktoré by mohli dráždiť citlivú detskú pokožku. Sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré umožňujú pokožke dýchať. Vďaka pružnému materiálu (pružné a prispôsobivé boky) perfektne držia aj pri zvýšenom pohybe, čím poskytujú 100% ochranu proti pretečeniu.

 

Výroba plienkových nohavičiek: Všetky fázy výroby prebiehajú vo Fínsku a energia na výrobu plienok pochádza z čistých zdrojov. Pantsy vyrobené slnkom. Užívateľmi plienkových nohavičiek sú tí najmladší obyvatelia planéty. Preto premýšľajú o veciach dlhodobo a udržateľne. Výrobný proces týchto nohavičiek využíva iba obnoviteľné druhy energie, ktoré neuvoľňujú žiadne škodlivé emisie oxidu uhličitého a výroba neprodukuje žiadny odpad. Všetko recyklujú alebo premieňajú späť na energiu. S hrdosťou oznamujú, že sú prví, kto na trh uviedol 100% uhlíkovo neutrálne eko pantsy.

Certifikáty a symboly patriace týmto plienkovým nohavičkám:

Certifikácia Forest Stewardship Council (FSC) je medzinárodný systém certifikácie lesov, ktorý podporuje ich zodpovedné a environmentálne obhospodarovanie. Certifikát okrem iného znamená, že v súlade so zásadami zodpovedného lesného hospodárstva sa namiesto vyrúbaných stromov vysádzajú nové stromy. Výberom detských plienkových nohavičiek Muumi Baby chránite prirodzenú rozmanitosť v severských lesoch.

Environmentálna značka Nordic Swan Ecolabel - Kritériá na získanie environmentálnej značky Nordic Swan sú vypracované z hľadiska životného cyklu produktu, a to od výberu surovín až po jeho likvidáciu. Environmentálna značka Nordic Swan Ecolabel znamená zodpovednosť produktu voči životnému prostrediu, pričom zohľadňuje výrobný proces, použitie produktu i nakladanie s odpadmi. Environmentálna značka stanovuje presné a prísne kritériá pre to, čo môžu pantsy obsahovať a čo do nich môže byť pridané počas výrobného procesu. Produkty nesúce environmentálnu značku Nordic Swan nesmú obsahovať žiadne látky škodiace zdraviu alebo životnému prostrediu.

Symbol vlajky s kľúčom Tehty Suomessa Made In Finland - Všetky fázy výroby prebiehajú vo Fínsku.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: