NUK cumlík Space Night - V2 (6-18 m.) - 2 ks BOX

 

2 silikónové cumlíky (bez BPA) v odolnej a znovu použiteľnej cestovnej škatuľke pre bábätko vo veku 6-18 mesiacov

4,45 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK dudlík Space Night V2 (6 18 m.) 2 ks BOX (2) Farba: Ružové Skladom 4,45 €
   
NUK dudlík Space Night V2 (6 18 m.) 2 ks BOX (3) Farba: Modré Skladom 4,45 €
   
 
  • Viac vzduchu - jedinečný dizajn s extra veľkými otvormi umožňuje pokožke voľne dýchať
  • Šetrný k citlivej detskej pokožke - úzky náustní štít sa takmer nedotýka pokožky bábätka
  • Lepší tvar pre správny vývoj zúbkov, čeľuste i poschodia v porovnaní s bežnými tvarmi cumlíkov na trhu - vedecky dokázané: Výrobky NUK majú len minimálny vplyv na zúbky, čeľusť aj poschodie*
  • Obzvlášť mäkký v ústach bábätka vďaka mäkkej zóne na hornej strane
  • Gombík svietiaci v tme, opakovane použiteľná cestovná krabička, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení

NUK Space Night - cumlíky NUK so svietiacim efektom

Cumlíky NUK Night pomáhajú bábätkám na ceste do ríše snov. Vďaka svietiacemu materiálu, ktorý je bezpečný pre deti, cumlíky v tme vyžarujú jemnú žiaru a dajú sa rýchlo a jednoducho nájsť aj v noci.

Cumlík NUK Space - umožňuje citlivej detskej pokožke dýchať

Čerstvý vzduch a láska k pokožke! Detská pokožka je chúlostivá a citlivá. Akokoľvek bábätká svoje cumlíky milujú, sliny zo sania môžu dráždiť ich pokožku. Preto sme navrhli cumlík NUK Space, ktorý umožňuje pokožke voľne dýchať. Tento účinok potvrdzuje 98 % mamičiek.**

Vďaka unikátnemu dizajnu s extra veľkými otvormi je cumlík NUK Space nielen šetrný k pokožke, ale aj skvele vyzerá a je k dispozícii v mnohých prevedeniach.

Okrem príjemného pocitu na pokožke je cumlík NUK Space príjemný v ústach bábätka. Toto je pravdepodobne dôvod, prečo sa ním 99 % bábätiek upokojuje. *** Materiál cumlíka je na hornej strane veľmi tenký, a preto je extrémne mäkký. Vďaka tejto mäkkej zóne sa veľmi jemne pritlačí k poschodiu. A pretože je cumlík úzky a plochý, na zuby ani čeľuste nie je vyvíjaný takmer žiadny tlak. Preto ho odporúča viac ako 90% ortodontistov.*** Vďaka širokému výberu veľkostí si každá detská pusinka nájde ten svoj správny cumlík.

* Štyri tvary cumlíkov vo vedeckom porovnaní, publikované: „Cudlíky: rozhodujúci je správny tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022.

**Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2018.

**Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2020.

V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK so znovu použiteľnou krabičkou

Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Chceme rodičom dať možnosť opakovane použiť naše balenie po rozbalení bez toho, aby sa muselo vyhodiť. Preto teraz každý nový cumlík NUK dodávame v odolnej, znovu použiteľnej krabičke, ktorá cumlík udržuje čistý av bezpečí predovšetkým pre chvíle, keď ste na cestách – ideálne riešenie, ako udržať obľúbeného spoločníka vašich detí v čistote.

Cumlíky NUK sú kompletne vyrábané v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: