NUK Nature Sense fľaša s kontrolou teploty - 260ml

 

Fľaštička Nature Sense s kontrolou teploty a cumlíkom veľkosti M

7,19 €
Kategória Fľaše, Hrnčeky
Zvoľte variant
NUK Nature Sense láhev s kontrolou teploty 260ml modrá Farba: Modrá Skladom 7,19 €
   
NUK Nature Sense láhev s kontrolou teploty 260ml fialová Farba: Fialová Skladom 7,19 €
   
 
  • Plynulý a prirodzený prietok niekoľkými malinkými otvormi, ktoré veľkosťou zodpovedajú mliečnym kanálikom v matkinom prsníku
  • Široká a flexibilná opora pre pery a extra mäkká špička cumlíka podobná matkinej bradavke pre ten najprirodzenejší pocit sania ako z matkinho prsníka – a teraz ešte mäkšia
  • Zabudovaný indikátor kontroly teploty zmení farbu, ak je obsah fľaše príliš horúci. Modrá farba indikátora sa zmení na bielu.
  • Cumlík veľkosti M so 6 otvormi na pitie (pre stredný prietok)
  • Dojčenská fľaša z vysoko kvalitného polypropylénu (PP), objem 260 ml, neobsahuje BPA

Dojčenská fľaša NUK Nature Sense: známy pocit, ktorý vaše dieťatko miluje

Mamička, ste najlepší! Pre vaše bábätko ste nenahraditeľná. Vďaka dojčenskej fľaši NUK Nature Sense má vaše maličké pocit, že pije z matkinho prsníka. To nám „potvrdilo“ cez 90 % bábätiek – nie pomocou slov, ale tým, že fľašu NUK Nature Sense ihneď prijali a bez problémov znášajú striedanie medzi pitím z fľaše a dojčením. Nepostrádateľná pomoc pre mamičky, ktoré si zaslúžia odpočinok, pre oteckov, ktorí by tiež chceli nakŕmiť svoje bábätko, a pre chvíle, keď je čas bábätko odstaviť.

Tento jedinečný prirodzený pocit je dosiahnutý vďaka cumlíku, ktorého tvar je vymodelovaný podľa matkinej bradavky. Do posledného detailu. Cumlík fľaše NUK Nature Sense je vybavený niekoľkými malinkými otvormi, ktoré pripomínajú mliečne kanáliky v matkinom prsníku. Tieto otvory zaisťujú optimálny, rovnomerný a prirodzený prietok. Tvar cumlíka tiež pripomína tvar ženskej bradavky pri dojčení. Počas kŕmenia sa prispôsobuje jazyku a poschodiu bábätka. Cumlík NUK Nature Sense tento jedinečný tvar napodobňuje. Mäkký materiál pre známy pocit počas kŕmenia.

* Nezávislý prieskum trhu, Nemecko 2016

NUK Nature Sense s kontrolou teploty

To je dobrý pocit! Keď nastane zhon a zmätok, je dobré vedieť, že nie ste na všetko sama. Dojčenská fľaša NUK Nature Sense s kontrolou teploty ukáže, kedy má výživa tú správnu teplotu. Vďaka funkcii kontroly teploty mení stupnica na fľaši farbu v závislosti od teploty obsahu. Ak je obsah príliš horúci, modrá farba indikátora sa zmení na bielu.

Pozor: NUK kontrola teploty je určená pre dodatočnú kontrolu. Pred kŕmením je teplotu nutné skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, nakvapkajte niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútorné zápästie.

Tá správna cumlík pre každé bábätko

Cumlík je k dispozícii s tromi rôznymi otvormi na pitie (S, M a L). V závislosti na individuálnej sile sania bábätka umožňujú tieto rôzne varianty otvorov optimálny prietok príkrmu.

NUK Nature Sense – pre pocit prirodzeného sania ako z matkinho prsníka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: